Marijan Pušnik

Bučna proslava Olimpije
ponedeljek, 28. maj 2018 ob 18:10
V sredo ob 20.15 bo v Stožicah v Ljubljani finale slovenskega nogometnega pokala med Aluminijem in Olimpijo. Ljubljančani, ki ne bežijo od vloge favorita, bodo napadali dvojno krono, Kidričani igranje v Evropi.

Za 18.000 evrov plače zabija gole
Slovenske novice
petek, 25. maj 2018 ob 07:22
LJUBLJANA – Roka Kronavetra v tej sezoni ni bilo veliko videti, še manj je bilo slišati o njem, ampak Mariborčan v zeleno-belem

Elsner na klopi belgijskega drugoligaša
sreda, 23. maj 2018 ob 18:38
Luka Elsner je podpisal triletno pogodbo z belgijskim drugoligašem Union Saint-Gilloisejem iz bližine Bruslja. 35-letnik se bo drugič preizkusil v tujini, pred tem je vodil ciprski Pafos.

Vijolični bodo še dolgo sanjali o zelenem Igorju
torek, 22. maj 2018 ob 09:10
LJUBLJANA – Predsednik Olimpije Milan Mandarić že dolgo provocira privržence zmajev, da bo zapustil klub, med njegovim podžiganjem...

Zadetek Vombergarja v praksi vreden štiri točke
nedelja, 20. maj 2018 ob 11:58
Pred zadnjimi 270 minutami nogometnih bojev v tej sezoni je v Ljubljani zadišalo po dvojni kroni, šele drugi v samostojni Sloveniji in prvi po 25 letih.

Marijan Pušnik dvignil temperaturo pred VEČNIM DERBIJEM! Ti KVAZINAVIJAČI naj to kar sebi pripišejo!
Ekipa
sobota, 19. maj 2018 ob 08:31
S takšnim življenjepisom se lahko pohvalijo le redki strokovnjaki na sončni strani Alp. Sedel je tako na klopi Maribora kot Olimpije, na...

Celcer odločil v Velenju - Rudar bo še trepetal za četrto mesto
petek, 18. maj 2018 ob 18:00
Na uvodni tekmi 34. kroga Prve lige je Rudar izgubil proti Gorici z 0:1. Edini zadetek je dosegel Uroš Celcer v 36. minuti z bele točke.